Haber

F.Bahçe Olağanüstü Tüzük Değişikliği Genel Kurulu Başladı

Yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından Fenerbahce Tüzük Değişikliği Muhteşem Genel Kurulu başladı.

Fenerbahce Harika Anayasa Değişikliği Genel Heyeti, Ülker Spor Etkinlik Salonu’nda gerçekleştirilmektedir. Kongreye, Fenerbahce Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Yüksek Divan Başkanı Uğur Dündar, Divan üyeleri, kongre üyeleri ve Fenerbahce Teknik Direktörü İsmail Kartal katıldı. Saat 10.30’da başlaması gereken genel heyet, 4 bin 41 kişilik yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından yarım saatlik gecikmeyle başladı.

Olağanüstü Genel Kurul’da 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu’na uyum sağlamak amacıyla üyelerden yetki istenecek. Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 200 imza şartının 500’e çıkarılması, kulüp üyeliği için bir üyenin en fazla 20 kişiye referans olması, Ülker Stadı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin isminin değiştirilmesi konusunda müzakere yapılması ve isim değişikliğine izin verilmesi gibi konular TBMM’ye sunulacak. üyeler.

Divan başkanlığına Vefa Küçük seçildi.

F.Bahçe Spor Kulübü Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Pekin, tüzük değişikliği için genel kurul tecrübesi ve mesleki tecrübesi nedeniyle Vefa Küçük’ün konsey başkanlığına getirilmesini istediklerini söyledi. Küçük, Tüzük Değişikliği Genel Kurulu’nun başkanlığını yaptı. – İSTANBUL

golpazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu