Haber

Trafikte şoförüyle tartıştıkları taksiyi sıkıştırıp kazaya neden oldular

Taylan ERGÜN/ ARNAVUTKÖY’de yol verme nedeniyle tartıştıkları taksi şoförünü takip eden 2 servis minibüsü şoförü, seyir halindeki taksiyi sıkıştırıp kaza yapmasına neden oldu. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay,  geçen gün Arnavutköy’de meydana geldi. Argümana nazaran,  şoförü olduğu taksiyle Sokullu Mehmet Caddesi’nde seyir halinde olan Birol D., trafikte bir servis minibüsü sürücüsüyle yol verme nedeniyle tartışma yaşadı. Tartışmanın akabinde değişim saati nedeniyle taksiyi öbür sürücüye teslim etmek üzere konutuna gitmek için hareket eden taksi sürücüsü, tartıştığı servis minibüsü sürücüsü tarafından takip edildi. Caddede seyreden taksiyi sıkıştıran  2 servis minibüsü kaza yapmasına neden oldu. Kaza anı ve servis minibüsünün taksiyi takip ettiği anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza yapan taksi sürücüsü, daha sonra aykırı şeride girerek kendisini sıkıştıran servis minibüsü sürücülerinden kaçmaya çalıştı. O anlar da minibüsteki araç içi kameraları tarafından kaydedildi. Taksi sürücüsü, karakola giderek şikayetçi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu