Haber

İspanya’daki Uzmanlar Çin, Latin Amerika ve Avrupa Arasındaki Kalkınma Yolunun Detaylarını Açıkladı

Çeşitli ülkelerden uzmanlar, küresel kalkınma rotasını izlemek üzere İspanya’nın başkenti Madrid’de bir araya gelerek Çin, Latin Amerika ve Avrupa’nın ortasındaki fırsatları değerlendirdiler.

Uzmanlara göre, iyileştirme arayışında üç tarafın rolleri birbirini tamamlıyor.

SES 1 (İspanyolca): EZEQUIEL AVILA, İspanya Krallığı’ndaki Arjantin Cumhuriyeti Büyükelçiliği Ekonomik ve Ticari Bölüm Diplomatı:

“Latin Amerika’nın değerli bir parçası olan Arjantin, Avrupa’nın değerli bir parçası olan İspanya ve tamamlayıcı halka olarak Çin… Üç jeopolitik alanın her biri daha gelişmiş ve barışçıl bir dünyaya katkı sağlıyor. Böylece tüm ülkeler büyüyüp gelişebilir. ortak gelişme hedefiyle.”

SES 2 (İspanyolca): GUILLERMO HIRSCHFELD, Arjantin Cumhuriyeti’nin İspanya Krallığı Büyükelçiliği Müsteşarı:

“Otuz yılı aşkın bir süredir hassas tarım konusunda çok ve sürekli çalışıyoruz. Ve bu anlamda, endüstriyel ve üretim yapılarımızı geliştirmek için İspanya ile birbirimizi tamamlıyoruz ve hükümetler arası doğrudan bir diyaloğumuz var.”

SES 3 (İspanyolca): DIEGO MARTINS, Havanna şirketinin Avrupa’daki en üst düzey yöneticisi:

“Çin pazarına girmekle gerçekten ilgileniyoruz ve bu büyümenin tanınırlık kazanmak ve hem ‘alfajor’ hem de ‘dulce de leche’ ürünlerini uluslararası düzeye getirmek anlamına geldiğini anlıyoruz.”

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Madrid’den bildiriyor. (XHTV)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu