Yaşam

Elvis Presley’in tek çocuğu Lisa Marie Presley 54 yaşında öldü.

Lisa Marie Presley’in ölüm haberini annesi Priscilla Presley, “Güzel kızım Lisa Marie’nin vefat haberini üzüntüyle paylaşmak zorundayım” mesajıyla duyurdu.

Priscilla Presley kızı hakkında, “Tanıdığım en tutkulu, güçlü ve sevgi dolu kadındı” dedi. Anne Presley de “Bu derin kayıpla uğraşırken mahremiyet istiyoruz” mesajını paylaştı.

BBC Türkçe’ye göre; Lisa Marie Perşembe günü erken saatlerde hastaneye kaldırıldı. ABD medyasında 54 yaşındaki Presley’in kalp krizi geçirdiği bildirildi.

TMZ sitesine bilgi veren kaynaklar, Lisa Marie’nin California’daki evinde tepkisiz halde bulunduğunu söyledi. Aileye yakın kaynaklar, Lisa Marie’nin bulunduğu sırada kalbinin atmadığını bildirdi.

Presley en son Salı gecesi Beverley Hills’de düzenlenen Altın Küre Ödüllerine katıldı. Annesiyle geldiği gece, Austin Butler’ın babası rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almasını izledi. Butler, Presley ailesine teşekkür ederken gözyaşları içinde izledi.

BABASININ İZNİ 3 ALBÜM BIRAKTI

1968 doğumlu Lisa Marie, babasının izniyle müzik kariyerine devam etti.

Üç albümünün ortasında, 2003 yılında çıkardığı ilk albümü yüzbinlerce kopya sattı ve olumlu eleştiriler aldı.

Pop efsanesi Michael Jackson, aktör Nicholas Cage ve müzisyenler Danny Keough ve Michael Lockwood ile yaptığı evliliklerle de konuşuldu.

Üç çocuğunun oğlu Benjamin Keough, 2020’de intihar etti.

Elvis Presley 1977’de 42 yaşında kalp krizinden öldü. Babası öldüğünde Lisa Marie 9 yaşındaydı. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu