Haber

ABD’li oyuncu Jack Black: Hala GTA ve Red Dead Redemption’ın filminin çıkmasına inanamıyorum

Son dönemde sinema oyundan uyarlanan birçok filmin yer almasının ardından aktör ve komedyen Jack Black’in yabancı basında yaptığı bir röportajda kendisine beyazperdeye hangi oyunların uyarlanmasını istediği soruldu. Black ise cevabını Rockstar Games oyunlarından yana kullandı.

GTA VE RED DEAD REDEMPTION FİLMLERİ GELMELİ

Yabancı basın ile yaptığı röportajda hangi oyunların filme uyarlanmalı sorusuna Jack Black, “Rockstar Games’in oyunlarından herhangi birinin (Grand Theft Auto ve Red Dead Redemption) filmini yapmaya başlamadıklarına inanamıyorum. Bunlar zaten film gibi şeyler, anlıyor musunuz? Sanırım mesele de bu. Bazı video oyunları zaten bu tür hikayeleri anlatmak için en az filmler kadar başarılılar ve video oyunları gibi olan bazı filmler var.” şeklinde cevap verdi.

Özellikçe geçtiğimiz bu son dönemde The Last of Us, Uncharted, Resident Evil, Assassin’s Creed ve önümüzdeki yıllarda beyazperdeye taşınacak Minecraft, Death Stranding, Ghost of Tsushima ve Borderlands gibi birçok oyundan uyarlanma yapımlar vizyona girecek.

Tüm bu yapımların ardından halihazırda oyun içerisinde oyunculara bir sinema şöleni yaşatan oyunlar da bulunurken (Grand Theft Auto ve özellikle Red Dead Redemption) bu oyunların da sinemaya taşınması gerektiği konusunda hemen hemen herkes aynı fikirde.

2022 yılında Rockstar Games, yıllar önce Eminem’in başrolünde oynadığı bir GTA filmini iptal ettiğini açıklamıştı. Ayrıca geçtiğimiz sene vizyona giren The Last of Us dizisi sonrası The Last of Us Part 1’in satışları yükselişe geçmişti.

suluovahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etimesgut Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu